My czyli…                                   Szachrajka & Maiski

my

Go-Krasna! Go!

Pierwsze skojarzenie z nazwą naszego bloga jest dość proste, bo nawiązuje do popularnych i szeroko rozpoznawalnych haseł, takich jak: ‚Go Wegetarian’, ‚Go Vegan’ bądź po prostu do nazwy sieci marketów sportowych Go-Sport :)

Idąc krok dalej, zamysł ‚Go-Krasna’ oprócz naturalnego ‚Dalej Krasna’ bądź ‚Do przodu Krasna’, które osobiście odczuwamy i rozumiemy jako ogromny potencjał tego miejsca, którym chcemy dzielić się z innymi, niesie ze sobą coś więcej.

Krasna (bo tak nazywa się ‚nasza’ miejscowość) w jednym ze słowiańskich języków oznacza: PIĘKNA! Tak, bo Krasna, oprócz piękna zawartego w nazwie, naprawdę jest PIĘKNA, a jej unikatowy i czarujący charakter oraz  wdzięczne otoczenie porwało i wciąż porywa nasze serca.

Zatem ‚Go Krasna’ to nasze dążenie do piękna, pomyślna inwokacja estetycznej wrażliwości, którą chcemy się podzielić. ‚Dalej Piękna!’ :-)

Z kolei słowo ‚Go’, które w tym zestawieniu pobudza do aktywnego działania, w sanskrycie wskazuje na krowę, czyli symbol Matki Ziemi, Istoty pełnej miłości i obfitości.  Krowa w kulturze wschodu to symbol bezinteresowności, otwartości, dawania i poczucia pełni.

Jeśli połączymy powyższe w całość, odnajdziemy w Krasnej piękno natury, spokój, ciszę i inspirację do działania i dzielenia się.

‚Piękna Krowa’-‘Piękna Ziemia’!

Życie w harmonii to niezakłócony przepływ energii. Gdy bierzemy od świata, musimy  również coś dać z powrotem do świata, tak aby strumień pozytywnej mocy był ciągle w obiegu.

zapach chleba